• vodafone

  .
  35 tlye
  500 dk
  1000 sms
  6 gb internet veren .
  buna artı olarak 10 günlük 2 gb her pazarteside 500 mb veren operatörum.
  ellerinden öperim.
  2 ... adabayor34
 • gizlimabet com

  .
  konusu büyüler, parapsikoloji, uzak doğu felsefeleri, fal, her türlü kara öğreti ve bunlara benzer şeyler olan ilgi çekici forum sitesi.

  http://www.gizlimabet.com/
  2 ... never neverland
 • şehirlerarası otobüste osuran orospu çocuğu

  .
  Bir ara başıma öylesi geldi ki gülmekten yarıldım! şehirlerarası seyahat ederken bir ara otobüs tesislerde yarım saatlik mola için durdu. Canım arabadan inmek istemedi. Benim gibi inmeyen 50-60 yaşlarında bir kadin vardi.ve ben 3-4 koltuk gerisindeydim. Neyse, kadin otobüsün bos olacagini sanmisti ki bir baslamadi mi osurmaya? 1-2-3-4 bir türlü durmuyor. Disari da çikamiyorum beni görmesin diye. Baktim olmuyor en arkadaki besli koltuga geçip seri atislarin bitmesini bekledim.
  9 ... komunist musluman
 • burhan kuzu

  .
  reisi gibi artık iyice "kontrolünü yitirmiş zat" a dönmüş olan kişidir. herhangi bir sıfat vermek istemiyorum siyasetçi, hoca, profesör vs gibi çünkü komik duruyor üzerine..

  dün gene ekranlardaydı adam ciddi ciddi "cehape fetocu" dedi lan. şaka falan değil son derece ciddi ve sinirli şekilde söylüyor bunu. karşısında bir tane chp millet vekili var feto ile kavga edene kadar neler yaptıklarını sıralıyor ama adamın umurunda değil ağzına bir laf vermişler "cehape fetocu" diye nuh diyor peygamber demiyor. chp millet vekili bin tane resminiz var feto ile yan yana önünde diz çökmüş şekilde diyor bu zat hala "cehape fetocu" diyor başka bir şey demiyor.

  sağlıklı ve ahlaklı insanların yaşadığı bir ülkede bu tarzda ilişkilere giren insanlar ciddi bir şekilde yargılanır ve muhtemelen vatana ihanet gibi bir suçtan ya ağırlaştırılmış müebbet alır ya malum cezayı alırlardı ama burada yargılamayı geçtim adamlar el üstünde tutuluyor..
  8 ... mel mel bakan gibson
 • rus askeri evine ceset torbasında döner

  .
  bosuna heveslenmemek lazim, bunlar hayatta savasmaz, sicak catismaya kesinlikle girmezler.
  4 ... x09684a